OBECNA WYSTAWA: 27.07-17.08 - Janusz Orzechowski

2018
28.11-30.12
31.10-27.11
26.09-30.10 - Wojciech Górecki
29.08-25.09
01.08-28.08
27.06-31.07
30.05-26.06 - Jarosław Jaśnikowski
08.05-29.05 - Krzysztof Izdebski Cruz
28.03-30.04 - Krzysztof Żyngiel
28.02-27.03 - Dariusz Żejmo
31.01-27.02 - Łukasz Prządka



2017
29.11-23.12 - Jacek Pałucha
08.11-28.11 - Marek Fijałkowski
18.10-07.11 - Grażyna Mucha

28.09-17.10 - Konrad Hamada 
07.09-27.09 - Jacek Tarnowski 
17.08-06.09 - Maja Wolf
27.07-17.08 - Janusz Orzechowski
 5.07-26.07 - Mariusz Zdybał
22.05-13.06 - Marek Rużyk
19.04-20.05 - Jarosław Jaśnikowski
29.03-18.04 - Andrzej Olczyk
  8.03-28.03 - Krzysztof Wiśniewski
15.02-  7.03 - Andrzej Fronczak
24.01-14.02 - Dariusz Żejmo 
3.01-23.01 - Marcin Mikołajczak

2016
24.11-23.12 - Papke Adam

3.11-23.11 - Wencka Agnieszka

13.10-2.11 - Lipowska Marta

21.09-12.10 - Mucha Grażyna
24.08-20.09 - Jadwiga Hajdo - Ogrody barw
3.08-23.08 - Borys Michalik - Kontemplacja przestrzeni

13.07-2.08 - Dariusz Wilczyński - Liryka i synteza
21.06–12.07 - Wojciech Górecki - Zmagania z naturą 
27.05-20.06 - Natalia Pastuszenko - Po drugiej stronie tęczy
4.05-25.05 - Mirko Dematte - Viaggio in bianco 
11.04-30.04 - "Kreską i plamą" przegląd prac adeptów szkoły rysunku i malarstwa atelier Maya.
9.03-9.04 -  "Malarstwo po Włosku" Dariusza Żejmo.
2014-2015
Karykatury Sław - Wystawa karykatury pozytywnej - Maja Wolf
2013
Malarstwo Magdaleny Kępki: 11.01-8.02.2013r.
Jadwiga Hajdo "Podarunek tęczy": 9-28.02.2013r.
Włodzimierz Kukliński "Zapisane na wietrze...": 6.05-5.06.2013r.
Janusz Orzechowski-wystawa malarstwa: 10.06-7.07.2013r.
"Zapisy" Andrzej Fronczak: 8.07-11.08.2013r.
"Obok zastane..." Maria Macięga: 12.08-8.09.2013r.
"Miasto Łozowsko Wielkie" Krzysztof Łozowski: 16.09-13.10.2013r.
Marta Lipowska - malarstwo: 14.10-17.11.2013r.
Dariusz Żejmo - malarstwo: 18.11-20.12.2013r.
2012
"Wenecjanki" Dariusz Żejmo: 30.06-30.07.2012r.
Adam Papke - akwarele: 31.07-31.08.2012r.
Jadwiga Hajdo "Kolory lata": 1.09-15.09.2012r.
"Sacrum Profanum" malarstwo Marka Fijałkowskiego: 16.09-29.09.2012r.
"Momenty" Agata Czarnecka-malarstwo: 1.10-12.10.2012r.
"Continuum.Tempus" Malarstwo i rysunek Wojciecha Kalety: 13.10-26.10.2012r.
Marta Lipowska malarstwo: 27.10-16.11.2012r.
"Diabeł tkwi w szczegółach" Kamila Pawłucka: 17.11-08.12.2012r.
"Kolejny pokaz" Nikodem Pręgowski -plakaty: 9.12-31.12.2012r.
2011
Eugeniusz Stemplowski - wystawa malarstwa: 1-29.07.2011r.
Wystawa grafik Anny Szumańskiej "Królowie Życia": 30.07.-25.08.2011r.
"Meandry Twórcze 1981-2011" - Dariusz Jasiczak: 26.08-22.09.2011r.
"Pejzaż prawdziwy" Jan Rusnok i Magdalena Skrzyńska:  24.09-20.10.2011r.
"In your face" Dominik Jasiński: 29.10-15.12.2011r.
"Śpiew Duszy..." w malarstwie Renaty  Domagalskiej: 16.12.2011-26.01.2012r.