Praca w galerii sztuki Maya w Toruniu

stanowisko: pracownik galerii sztuki

Wymagania:

-doświadczenie w pracy w handlu

-dobra znajomość języka angielskiego

-komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania trwałych relacji

-samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość

-umiejętność adaptacji, pracy na samodzielnym stanowisku i pracy w zespole

-punktualność, solidność i umiejętność zarządzania czasem

-chęć zdobywania wiedzy i zainteresowanie sztukĻ

-mile widziane wykształcenie wyższe (kierunki humanistyczne, lingwistyczne... )

Oferujemy:

-zatrudnienie na umowę o pracę

-stałe godziny pracy

-wynagrodzenie: podstawa plus premie

-doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi i sprzedaży na rynku dóbr luksusowych

-doświadczenie w zakresie rynku sztuki.

-możliwość poznania ciekawych ludzi

-możliwość organizacji i uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych

-niepowtarzalną atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu

Obowiązki:

-obsługa klientów

-przygotowywanie obiektów do prezentacji, przygotowywanie wystaw.

-prace administracyjne i biurowe

-opieka nad ekspozycją, przygotowywanie wystaw, redagowanie krótkich tekstów.

-aktualizowanie ofert on-line.

Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny. Zgłoszenia wyłącznie mailowo: praca@mayagaleria.com

Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PHU Maja Wolf w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze Ciebie stanowisko.